New Horizon Urban Mining BV

Dankzij Urban Mining kunnen we de einde levensfase van het gebouw loskoppelen van de materialen waaruit het is opgebouwd. In een wereld waar materialen steeds schaarser worden vertegenwoordigen zij namelijk nog een schat aan waarde. 

New Horizon gelooft in de circulaire economie als het nieuwe economische model. We bewijzen dat het kan door in samenwerking met de markt structurele businessmodellen te ontwikkelen gericht op hoogwaardig hergebruik. We ontmantelen gebouwen en oogsten zoveel mogelijk materialen met behoud van waarde. Vraag en aanbod matchen we door samenwerkingen te faciliteren binnen de gehele bouwketen. Tot slot kunnen we met onze eigen ontwikkelde Urban Mining Database de transitie versnellen doordat we steeds beter kunnen voorspellen welke materialen, wanneer, waar vrijkomen.

Ook interessant

Bezoek van gedeputeerde Martijn Van Gruijthuijsen aan Baril Coatings, lopend in de hal, blikken verf met tekst sustainable te zien.

Baril Coatings: “Het kan wél” — Innovatie als dagelijkse routine

Gedeputeerde Martijn van Gruijthuijsen bezocht Baril Coatings, winnaar van de Gouden Cirkel…

Drie mannen doen mee aan een werksessie van het Remanufacturing Collectief.

Remanufacturing collectief actieprogramma 2026

Het Remanufacturing Collectief Brabant organiseert in 2026 twee inspirerende en praktische werksessies…

Foto met handen waarin gerecyclede korrels composiet van UBQ Materials te zien is. Niet alleen plastic, maar ook organisch afval zoals pizzadozen, bananenschillen en koffieresten is in dit composiet verwerkt. Hiermee kan UBQ Materials allerlei producten maken, zoals auto-onderdelen, bureaustoelen, bouwmaterialen of plantenbakken.

Deze Brabantse fabriek maakt met Europese steun van afval waardevolle grondstoffen

Overleven in de afvalrecyclingindustrie vraagt om doorzettingsvermogen. Inzamelen is complex en kostbaar,…

Heb jij je al aangemeld voor de Brabantse Circulaire Innovatie Top 2026?!

In Brabant werken veel ondernemers al aan circulaire oplossingen. Soms bewust, soms…