Een circulaire economie maakt wel degelijk het verschil.

Ons project behelst plastic verpakkingen tbv voedingsmiddelen industrie zogenaamde ‘eenmalige verpakkingen’ . Het gros van deze verpakkingen zijn door hun samenstelling niet te recyclen. Wij van stichting EU Circular hebben in samenwerking met onze partners waaronder de Universiteit Utrecht de juiste technologie ontwikkeld op basis chemische recycling. Door toepassing van de juiste strategie is EU Circular instaat:

– Bewustwording te creëren over het klimaat en noodzaak van een circulaire economie bij; consument, producenten en verwerkers van plastic verpakkingsmaterialen en Retailbranche.

Ook interessant

VDZ Projecten in Rijen wint Agrifoodpluim, links staat Walther Dingemans, rechts gedeputeerde Marc Oudenhoven, hij reikt de prijs uit.

VDZ Projecten in Rijen wint Agrifoodpluim

Geen standaard bouwmaterialen, maar woningen die gezond zijn voor bewoners én bijdragen…

Routekaart Digitaal Circulair Werken helpt maakindustrie met slimmer grondstoffenmanagement

Provincie Noord-Brabant en technology consultancybedrijf TMC lanceren de Routekaart Digitaal-Circulair Werken: een…

Gedeputeerde Martijn van Gruijthuijsen rijkt de Gouden Cirkel aan aan Vincent Hendriks, eigenaar van NXT Building

NXT Building wint de Gouden Cirkel voor circulair bouwen

NXT Building uit Oss heeft de aanmoedigingsprijs de Gouden Cirkel van de…

Bezoek van gedeputeerde Martijn Van Gruijthuijsen aan Baril Coatings, lopend in de hal, blikken verf met tekst sustainable te zien.

Baril Coatings: “Het kan wél” — Innovatie als dagelijkse routine

Gedeputeerde Martijn van Gruijthuijsen bezocht Baril Coatings, winnaar van de Gouden Cirkel…