De Circulaire Keuken van Europa

Deze in duurzame samenwerking ontwikkelde keuken kwam tot stand door medewerking van VDL, DSM, AEG en Gielissen.

100% Duurzaam, 100% Modulair, 100% Gifvrij

De bedenkers en oprichters van dit unieke concept willen iets achterlaten voor hun kleinkinderen en alle kleinkinderen van de wereld. Een keuken die vele keukenlevens meegaat en die niet, zoals de meeste keukens, op de afvalberg terecht komt maar grondstof is voor wederom een nieuwe keuken.

Vanaf de week van de Circulaire Economie wordt de keuken via de BlueKitchen Roadshow geïntroduceerd aan Nederland. Wenst u een bezoek, neem dan contact op met ons, via: mail@bluekitchen.nl

Komen wij u Coronaproef laten zien hoe mooi en degelijk circulair kan zijn.

Ook interessant

Routekaart Digitaal Circulair Werken helpt maakindustrie met slimmer grondstoffenmanagement

Provincie Noord-Brabant en technology consultancybedrijf TMC lanceren de Routekaart Digitaal-Circulair Werken: een…

Gedeputeerde Martijn van Gruijthuijsen rijkt de Gouden Cirkel aan aan Vincent Hendriks, eigenaar van NXT Building

NXT Building wint de Gouden Cirkel voor circulair bouwen

NXT Building uit Oss heeft de aanmoedigingsprijs de Gouden Cirkel van de…

Bezoek van gedeputeerde Martijn Van Gruijthuijsen aan Baril Coatings, lopend in de hal, blikken verf met tekst sustainable te zien.

Baril Coatings: “Het kan wél” — Innovatie als dagelijkse routine

Gedeputeerde Martijn van Gruijthuijsen bezocht Baril Coatings, winnaar van de Gouden Cirkel…

Drie mannen doen mee aan een werksessie van het Remanufacturing Collectief.

Remanufacturing collectief actieprogramma 2026

Het Remanufacturing Collectief Brabant organiseert in 2026 twee inspirerende en praktische werksessies…